Friday, February 18, 2011

dream high- i heart IU


ok sape penah tgk citer nih kat saluran astro kbsworld 391?


watak dier dalam citer nih kim pilsuk.. nih sebelum dier jadi cantik...


yang nih pas dah cantik.. dier dengan heroin.. suzi dari grup MISS A..



dier nih IU atau nama sebenar dier LEE JI EUN,. jom layan gambar dier yang comel2 nih











nih sedikit profile dier..

Name: 아이유 / IU
Real name: 이지은 / Lee Ji Eun
Profession: Singer, actress
Birthdate: 1993-May-16
Height: 162cm
Weight: 43kg
Blood type: A
Star sign: Taurus
Hobbies: Reading
Education: Dongduk High School



amacam? comel x? huuuu i loikeee herrr... adik nih baru nak masuk 18 tahun laa..
korang penah dengar lagu marshmallow? haa dier r yang nyanyi.. oklah lau nak tahu lebih lanjut sal dier nah link...
http://weheartiu.com



p/s: aku dah 23 tapi layan citer budak2 lagih.. tapi xsalah kan.. hahahahha!!!

No comments:

Post a Comment